Cixi wang'ın Auto Parts Fabrikası

Hizmette iyileşme, büyümek için işletmeyi yönlendiriyor

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Cixi wang’s Auto Parts Manufactory

iyi kalite Motosiklet Buji satış için
iyi kalite Motosiklet Buji satış için
Çok güzel ürün ve hızlı tepki, hep birlikte çalışacağız

—— Abdulla

Geçen Eylül'de fabrikayı ziyaret et ve siparişin bir defada yerleştirilmesine karar ver. Rekabetçi fiyat, en önemlisi kalitesi, oldukça iyi

—— Ranny Medina F

Ben sohbet şimdi

Cixi wang’s Auto Parts Manufactory

1
Cixi wang’s Auto Parts Manufactory
factory image

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Angelman, gongpin, wangci, jingying
No. Çalışanları : 55~87
Yıllık satış : 400-600
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 80% - 90%

CIXI WANG'S OTOMATİK PARÇALARI FABRİKASI (CIXI GUANQI AUTO PARTS CO.)
Bir bujileri profesyonel üreticisi olarak bilimsel araştırma ve üretim topluluğudur. Şirket Ağustos 1992'de kurulmuş olup, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, güvenilir ürün kalitesi ve mükemmel hizmeti, şirketin gelişme momentumu, üretim miktarını genişleten 120'den fazla kişinin mevcut personeli, üst düzey mühendis 4 kişi var, bu nedenle Sıradan bakır çekirdek, daha fazla yan elektrot buji, kıvılcım fişi V oluk orta elektrot kıvılcım bujileri, creepage ateş buji ve kıvılcım fişleri iridyum platin alaşım vs 100'den fazla model 12 ana kategoride buji sağlayabilir: şirket buji sağlayabilir.
Şirketin var olan tescilli ticari markası olan Angelman, Wang Ci (WANGCI), erkek (GP), Adada Lin, altın kartal, vb. Buji üretiminde yaygın olarak kullanılan orta ve yüksek dereceli otomobil, motosiklet, benzinli motor ve bahçe Makine. Sıkı kalite yönetimi ve iyi bir üne nedeniyle, ürünlerimiz güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu, Güney Amerika ve Avrupa ve diğer ülkeler ve bölgelerde satıldı.
Üretim sürecinde ve sevkiyat öncesi, ürünlerimizden her biri, ürünün en iyi kalitesini sağlamak için çok sıkı profesyonel testlerdir. Buna ek olarak, şirketin ayrıca, seramik izolatörlerin ve sızdırmazlık contasının r & d ve üretimine adamış bağlı kuruluşları bulunmaktadır; bu sadece hammaddenin kalite kontrolümüz için iyi değildir ve tüm üretim maliyetinin kontrolü için iyi, artırmak için değildir. Pazar rekabet avantajı şirketin ürünleri.
Buna ek olarak, örnek işleme, OEM için ürün kalitesine yönelik müşteri ihtiyaçlarına göre evde müşterilerimizin kitlelerini ve yurtdışında karşılıklı yarar sağlamak ve kazan-kazan, daha iyi bir yarın yaratmak için hoş geldiniz.

İletişim bilgileri
Cixi wang’s Auto Parts Manufactory

İlgili kişi: Mrs. barel chen

Tel: 86-574-63861339

Faks: 86-574-63863201

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)